BULUT PLASTİK; Satışın son nokta olmadığının bilincinde olup satış sonrası işçilik, hizmet ve servis kalitesini her zaman en üst seviyede tutma anlayışına sahip bir markadır.

Ürün Kalitemiz

Kaliteli bir işçilik ve planlı çalışma sistemi vazgeçilmez politikalarımızdandır.

Çevre Duyarlılığımız

Bulut Plastik, çevre bilinciyle geliştirdiği sorunlarla ideal çözümler sunmaktadır.

Uygun Fiyatlarımız

Hem kaliteli hemde uygun fiyatlarla müşterilerimize sürekli hizmet veriyoruz.

Zamanında Teslimat

Firmamız "zamanında teslimi" prensip kabul etmiş ve önemini her fırsatta vurgulamıştır.

Biz Kimiz?

Geçen zaman içerisinde siz değerli iş ortaklarımızın katkıları ve talepleri ile birlikte ürün yelpazemizi ziyadesi ile geliştirip, kaliteli ürünler üretmeye ve hizmet vermeye devam etmekteyiz. Hizmet verdiğimiz sektörleri kısaca sıralayacak olursak; Fitil Grupları, Cam Balkon Sistemleri, Plastik Profil Grupları, Oto Aksesuar Grupları, Medikal Hortum Grupları, Muhtelif Ürünler...

BULUT PLASTİK; Satışın son nokta olmadığının bilincinde olup satış sonrası işçilik, hizmet ve servis kalitesini herzaman en üst seviyede tutma anlayışına sahip bir markadır.

  • Müşteri Memnuniyeti
  • Zamanında Teslimat
  • Kaliteli Ürün.
  • Uygun Fiyat
  • Uzun Süre Kullanım

Bizi her geçen gün güçlendiren ve büyümemize destek sağlayan bütün müşterilerimize şükranlarımızı sunarız. Fitil grubu ile birlikte alüminyum profil, çekmece kulpları ve ithal ettiğimiz mobilya aksesuarları ile birlikte ürün çeşitliliğimizi her geçen gün ilavelerle artırarak başarımızı daha üst sıralara taşımayı hedefliyoruz..

2012 yılı içerisinde BULUT PLASTİK YAPI SAN. TİC. LTD. ŞTİ. olarak şirketleşme sürecine devam ederek 1500 m2 kapalı alanı olan fabrikamıza taşındık. Üretim sistemimize yeni pvc profil hatları ilave ettik ve CO-EX (sert-yumuşak) diye adlandırdığımız özel profiller imal ederek üretimini yapmış olduğumuz sürgü kapak mekanizmalarında da çeşitlerimizi, kalitemizi ve üretim kapasitemizi arttırdık.

bulut_plastik_bizimle_iletisime_gecin